Dag 1: Amsterdam – Marrakech
Vandaag vertrekt u met uw groep naar Marrakech. Aangekomen op het vliegveld van Marrakech staat uw gids voor de komende dagen u op te wachten en brengt hij u naar één van de mooiste restaurants van Marrakech voor een welkomstdiner. Door de muziek, entourage en maaltijden waant u zich direct in Oosterse sferen.
Dag 2: Marrakech
Vandaag begint u op het Djemaa el Fna plein. Dit plein is het hart van de stad en uw gids zal u alles over de geschiedenis vertellen. U zult verbaast zijn over het grote spektakel op dit plein. De dag begint rustig, maar aan het einde van de middag barst het feest pas echt los. De verhalenvertellers, muzikanten, acrobaten, slangenbezweerders die het plein opkomen laten hun kunsten zien. Het Djemaa el Fna plein werd dan ook niet voor niets in 2001 toegevoegd aan de UNESCO werelderfgoedlijst.
Vervolgens ziet u onder andere de Koutoubia moskee, die met haar 70 meter hoge minaret een herkenningspunt van de stad is, en het El Bahia paleis met haar prachtige patio's. In de middag heeft u de gelegenheid om op eigen houtje de souk te verkennen.
Aan het einde van de dag staat er een kookworkshop op het programma. Tijdens deze workshop, die u met de hele groep volgt, leert u uw eigen tajine maken. Uiteraard wordt er na het bereiden ook geproefd!